Witamy na stronie firmy Techbud

Jesteśmy generalnym przedstawicielem w Polsce firm John Deere i Yanmar

Formularz kontaktowy

* pole obowiązkowe

Kontakt

 

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra
tel.  +48 68 470 72 50
fax. +48 68 470 72 51
techbud@techbud.eu

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Akceptacja kart płatniczych

 

DZIAŁ SILNIKÓW PRZEMYSŁOWYCH I MORSKICH
silniki@techbud.eu

Sebastian Mrówczyński - Engine Department Manager
tel. +48 68 470 72 62
tel. kom. 602 600 079
sebastian.mrowczynski@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Łukasz Wielesiuk
tel. +48 68 470 72 69
tel. kom. 785 400 385
lukasz.wielesiuk@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Dawid Warcaba
tel. +48 68 470 72 63
tel. kom. 604 519 042
dawid.warcaba@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Janusz Kogut - Business & Development Director
tel. kom. 785 400 006
janusz.kogut@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH:
parts@techbud.eu

Krzysztof Borowik
tel. +48 68 470 72 60
tel. kom. 602 271 308
krzysztof.borowik@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Krzysztof Kałużny
tel. +48 68 470 72 58
tel. kom. 604 518 992
krzysztof.kaluzny@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

DZIAŁ SERWISU
serwis@techbud.eu

Marek Piznal - Menedżer Działu Serwisu
tel. +48 68 470 72 68
tel. kom. 785 400 322
marek.piznal@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Robert Kret
tel. +48 68 470 72 65
tel. kom. 606 144 496
robert.kret@techbud.eu
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

KSIĘGOWOŚĆ
ksiegowosc@techbud.eu

tel. +48 68 470 72 55
tel. +48 68 470 72 56
Pobierz wizytówkę w formacie vcf

Zgoda na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną

 

Certyfikaty
John Deere Certyfikat POLSKIEGO REJESTRU STATKÓW na silniki morskie
Yanmar

Aktualności

EU
EU

Techbud Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 12
65-127 Zielona Góra

Konto bankowe dla transakcji w EUR:
Bank Millennium SA
PL 53 1160 2202 0000 0002 5230 0342

Konto bankowe dla transakcji w PLN:
Bank Millennium SA
12 1160 2202 0000 0002 5230 0304

Kapitał zakładowy: 51.000 zł
KRS: 0000189024
NIP: 929-171-71-89

Możliwość płacenia kartą.

Firma Techbud istniejąca od 1993 r. jest generalnym przedstawicielem w Polsce firm John DeereYanmar.

Silniki wysokoprężne tych producentów mają zastosowanie w maszynach budowlanych, górniczych, agregatach prądotwórczych, pompowych czy też ciągnikach rolniczych.

Nasza firma posiada pogotowia serwisowe świadczące usługi na miejscu, jak również bezpośrednio u klienta.

Mamy do dyspozycji magazyny części zamiennych i warsztat serwisowy o powierzchni ponad 200 m kw.

© 2018 Brodex Radosław Rudziński